Oferta Diesel KompleksOferta

Ofertazdjęcie

Korzystając z usług Diesel Kompleks możesz być pewien tego, że dołożymy wszelkich starań, aby zostały wykonane z najwyższą jakością i precyzją. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszej firmy.

 • Polerowanie, regeneracja lamp - usługa polegająca na przywracaniu przejrzystości klosza. Wykonujemy ją na miejscu bez konieczności demontażu lamp w czasie maksymalnie 1,5 godziny.
 • Regeneracja i wymiana odbłyśników : Nissan Almera, Toyota Avensis, Mazda 6, Audi A4, Audi A6, Mercedes i inne. Jeśli jesteś posiadaczem auta wyposażonego w reflektory soczewkowe, które świecą bardzo słabo, to najpewniej w Twoim aucie uległy wypaleniu odbłyśniki reflektorów.
  Jest to częsta przypadłość tych aut. Pod wpływem wysokiej temperatury żarówki lub żarnika warstwa aluminium (lustra, sreberka) robi się matowa, szara a w końcu czarna co powoduje, że strumień światła nie jest właściwie skupiony i odbity. W efekcie w nocy jedziesz niemal po omacku, a przy padającym deszczu jest jeszcze gorzej... Na szczęście nie ma potrzeby wymiany reflektorów - problem może rozwiązać metalizacja próżniowa odbłyśników.
  W skład usługi wchodzi:
  • wymiana odbłyśników na zregenerowane
  • wyczyszczenie soczewki i wnętrza reflektora, a także polerowanie zewnętrzne klosza, co w efekcie sprawia że reflektory świecą jak nowe
  Czas wykonania usługi: maksymalnie 1 dzień.
  Trwałość zregenerowanego odbłyśnika jest porównywalna z elementem oryginalnym. Nie ma również ryzyka parowania reflektora po regeneracji.
 • Wymiana regulatorów BMW E39, BMW X5 i Jaguar - polegająca na wymianie uszkodzonych elementów służących do manualnej regulacji ustawienia reflektora.
 • Usuwanie zażółceń i zmatowień.